Bišu vaska sveces ::: Medus veikals, Rīga

Vaska svecesMērcētas vaska sveces

Mūsu veikalā pieejami vairāk nekā 70 veidi īstā bišu vaska sveces, gan formas sveces, figūriņas, gan gludās sveces. Mērcētās sveces, kas īpaši piemērotas svečturiem, eglīšu svecītes vai kā jubilejas svecītes svētku tortu noformējumam.


Bišu vaska sveces, pateicoties to ekskluzīvajām, oriģinālajām īpašībām, izmanto kā privātās (dzīvokļos, vasarnīcās u.c.), tā publiskās (ofisos, kafejnīcās, viesnīcās u.c.) telpās.


Vaska sveces liesmā sadeg telpas gaisā esošās mikrodaļiņas (putekļi, baktērijas, vīrusi u.c.). Lai saglabātu dabisko, vaskā esošo vielu aromātu un piešķirtu svecēm dezinficējošas īpašības, “Deiva” vaska sveces pārklāj ar propolisu (izmantojot īpašu tehnoloģiju). Arī Dabā bites pirms medus iepildīšanas šūnās, lai tās dezinficētu, pārklāj ar propolisu. Sveci dedzinot, propoliss no sveces virsmas iztvaiko telpas gaisā, to attīrot un dezinficējot. Kā arī vaskā esošās ziedu un ziedputekšņu ēteriskās eļļas izplatās telpas gaisā, veidojot patīkamu un dabisku nektāra – medus aromātu.

100% bišu vaska svece ar savu dabiskumu un oriģinālo formu var kalpot kā dekoratīvs, uzmanību piesaistošs interjera elements.Jāatceras, ka degošas sveces prasa rūpes un uzmanību. Sevišķi, tas attiecas uz svecēm, kuru diametrs pārsniedz 3 – 4 cm un uz dekoratīvajām svecēm. Sveci dedzināšanai rūpīgi un droši nostiprina uz nedegošas virsmas. Sveci un svečturi degšanas laikā nedrīkst izvietot uz nedrošas nelīdzenas pamatnes. Degšanas laikā svecei jāatrodas drošā attālumā no viegli uzliesmojošiem materiāliem. Ieteicams izmantot svečturi. Ja degoša svece jāpārvieto, tas jādara ar sevišķi lielu uzmanību. Degošas sveces sargāt no bērniem.


Lai svece labāk nodegtu, iesakām degšanas laikā svecei izkusušo lieko vasku uzmanīgi noliet. Ja svece degot kūp vai deg ar pārmērīgi lielu liesmu iemesls var būt caurvējš.
Ja deglis kļūst pārāk garš un izliecas ārpus liesmas, to nepieciešams nogriezt ar šķērēm.
Dekoratīvās sveces (atkarībā no formas) var veidot vaska atlikumu - pilnībā neizdegt.
Siltākās telpās sveces izdeg ātrāk. Tas notiek arī tad, ja sveci dedzina tuvu virsmai, kas atstaro sveces izdalīto siltumu. Svece izdeg ātrāk, ja tās novietojums būtiski atšķiras no vertikāla.


GATAVOSIM sveces no 100% dabīgā bišu vaska,izmantojot bišu vaska šūnu plāksnes (.pdf)Iemesli, kādēļ labāk dedzināt bišu vaska sveces nevis aromātiskās sveces. Bez Tabu 19.10.2011. Sižets sākot no 28:20.Atslēgas vārdi: vaska sveces, bišu vasks, bišu vaska sveces, sveču veikals, bišu vaska sveču veikals, cвечи из пчелиного воска, beeswax candles


Mājas lapu izstrāde - Styleweb.lv