Iepirkšanās ::: Medus veikals, Rīgā

Kā iepirkties Medus interneta veikalā?


1.Izvēlieties vēlamo preču grupu un uz ekrāna parādīsies visas preces, kas atrodas šajā grupā. Uzklikšķinot ar peli apskatiet modeli tuvāk, izvēlieties krāsu un izmēru un pievienojiet iepirkumu grozam, nospiežot pogu "Ielikt grozā".

2.Kad Jums vēlamās preces ir ievietotas iepirkuma grozā, lapas augšdaļā nospiediet uz izvēlnes "Grozs". Ja "Groza" saturs atbilst Jūsu vēlmēm, nospiediet pogu "Turpināt" un aizpildiet pasūtījumu veidlapu un nosūtiet mums, nospiežot pogu "Pasūtīt".Ja rodas grūtības vai neskaidrības, veicot pasūtījumu, lūdzu, kontaktējieties ar mūsu darbinieku pa tālruni +371 67220001 vai rakstiet mums uz veikals@medusveikals.lv.

Visas cenas, interneta veikalā uzrādītas ar 12% un 21% PVN.


Par iegādātajām precēm Medus interneta veikalā www.medusveikals.lv Jūs variet norēķināties, izmantojot šādus apmaksas veidus:

1. Priekšapmaksa par pasūtījumu
Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kuru jāapmaksā 3 dienu laikā kopš pasūtījuma veikšanas brīža. Apmaksāt rēķinu Jūs varat jebkurā LR bankā vai izmantojot internetbanku, pārskaitot norādīto summu uz mūsu bankas kontu. Pēc rēķina apmaksas saņemšanas pasūtīto preci varēsiet saņemt veikalā.

Mūsu rekvizīti:
SIA "Deiro"
Reģ. Nr.: LV50003340071
Juridiskā adrese: Lubānas iela 82, Rīga
Bankas rekvizīti:
Banka: Norvik banka A/S
Bankas kods: LATBLV22
Konta Nr: LV93LATB0002010097520

Ja rēķina summa netiks ieskaitīta SIA „Deiro" bankas kontā 3 (trīs) darba dienu laikā, tad Jūsu veiktais pasūtījums tiks anulēts! Ja par Jūsu iegādāto preci nauda tiek pārskaitīta no cita konta ( radinieka, drauga) lūdzam obligāti mērķī norādīt pasūtītāja Vārdu Uzvārdu, Rēķina numuru.

2. Skaidrā naudā
Apmaksa tiek veikta skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī

Pasūtīto preci pēc rēķina samaksāšanas ir iespējams saņemt:

Rīgā, A.Kalniņa ielā 1a "Medus veikalā"Mājas lapu izstrāde - Styleweb.lv