Ziedes un krēmi ::: Medus veikals, Rīgā

Sia Deiro ar ziežu ražošanu no dabīgajām izejvielām nodarbojas jau vairāk kā 15 gadus. Šinī laikā ir uzkrāta pieredze, attīstītas un uzlabotas tehnoloģijas. Nemainīgi augstās kvalitātes pamatā ir īpaši izraudzītas un atlasītas izcilas kvalitātes izejvielas, kuras tiek pārstrādātas balstoties uz iegūtajām zināšanām un darba pieredzi.
Ziežu ražošanā izmantotās izejvielas iegūtas Latvijā. Tikai tādas, kā, piemēram, mūmijs, kas Latvijā nav sastopams, tiek ievestas.

Sia Deiro ražotās ziedes var iedalīt vairākās grupās:
1) pēc pamatsastāva - a)ziedes uz bišu vaska bāzes (piemēram, Egle, Smaida u.c.)  
2)ziedes un egļu sveķu bāzes (piemēram, Evija-Bite, Sveķu)
3) ziedes ar propolisa biezo ekstraktu (Laura, Kliņģerīte, Asinszāle, Rota, Dora, Spīdola, Silva, Sveķu, Evija-Bite ar propolisu, Evija-Bite ar propolisu un smiltsērkšķu eļļu).
4) ziedes ar smiltsērkšķu eļļu (Smaida, Spīdola, Rota, Evija-Bite ar smiltsērkšķu eļļu, Evija-Bite ar propolisu un smiltsērkšķu eļļu).

Ziedes
no dabīgā bišu vaska, dabiskajām eļļām, augu un propolisa ekstraktiem palīdz sadziedēt iekaisumus, atjaunot bojātus audus, mīkstināt ādu, mazināt sāpes, niezi.

Apstrādājot dažādas brūces, apdegumus, iesakām ziedes ar smiltsērkšķu eļļu; pie locītavu un muskuļu sāpēm  ziedes Egle, Sveķu; kukaiņu kodumiem, alerģiskām ādas reakcijām ziedes Kliņģerīte, SpīdolaZiedes ar propolisu lieto pie iesnām, gripas un saaukstēšanās slimību profilaksei, dažādu iekaisumu mazināšanai un dziedēšanai.

Lai panāktu vislabāko efektu, ziedes jālieto uz tīras ādas.
Ādu pirms tam vēlams nomazgāt ar ziepēm vai ar  losjonu BITE, kas ir īpaši paredzēts maigas un jutīgas ādas kopšanai, piemēram, sejas ādai vai arī ar propolisa ūdeni, kam piemīt pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības.


Atslēgas vārdi: bišu vaska ziedes, sveķu ziedes, profilakse, dziedēšana, мази из воска, ointments

Mājas lapu izstrāde - Styleweb.lv